Exkurze do fyzického a tanečního divadla

s / with VerTeDance: Veronika Kotlíková and Tereza Ondrová
www.vertedance.org 
2. - 4. Máj 20Centrum pre nezávislú kul, Banská Bystrica
 

 
MAY 2 - 4 / Záhrada - Centrum pre nezávislú kultúru / Banská Bystrica
"About the workshop it was very inspired time for me. I felt comfortable into the nice atmosphere and more than satisfied with the job that we created all together. I felt that the girls were very pedadogic with us putting antention into our movements and opinions, shared their experience and knowledge with patience and joy.
 
It was a beautiful weekend for me because as I told this is what I love!" - María Jesus Oporto Brieva
 
"VerTeDance som si naprosto zamilovala od prvej chvíle. Energické, intenzívne, husté, hravé, bláznivé, tvorivé...úplne že mňam. Krásny workshop. Veľmi som si ho užila. Jeden z tých, čo ma úplne odstrelia mimo reality a prajem si aby neskončil alebo aby sa ešte veľa krát opakoval. Viac nenapíšem, nech si to každý príde nabudúce skúsiť!
(Bolo to tak husté, že poznámky z workshopu mám asi na 20 A5!)" -- Bára I.
 
 
"Workshow s VerTe Dance bol naozaj fyzický a teda o tele. Nebolo potrebné veľa rozprávať a vydumovať rôznorodé filozofie, stačila jedna ukážka (niekedy pre istotu dve až tri), priamy signál do hláv a telá sa okamžite rozpohybovali. Mne osobne workshop poskytol širokú škálu pohybových možností a princípov, ktoré som dovtedy obchádzala." -- Alexandra M.
 
 
"Ďakujem za to, že som sa mohla zúčastniť tohto typu workshowu. Myslím tým takého, kde sa človek celý čas hrá a ani v podstate netuší, že tancuje, či tvorí pohyb.
 
Nešťastná som, lebo tieto víkendové workshopy sú len na dva dni. Stihne sa toho naozaj nesmierne veľa, ale človek, keď sa do toho raz zakusne, tak má chuť pokračovať a chce viac a viac.
 
V každom prípade som bola veľmi spokojná aj s predstavením, ktoré nám VerTe dance predstavili, aj s pripravenosťou oboch lektoriek aj s obsahovou náplňou workshopu. Myslím si, že naplno splnili nie len moje očakávania a zároveň náročnosť sadla na skupinu zúčastnených.
 
Určite by som uvítala, ak by sa dievčatá prišli znova s nami zahrať!
 
Ďakujem a dobre to robíte." - Katarína P.
 

You may also like

Back to Top